تصویر ثابت

:: برنج آتشی ::
برنج آتشی ، برنج خوب برنج ایرانی عطری برنج ایرانی، برنج دودی و گلستان ، برنج گیلان ، بهترین برنج ایرانی،واردکننده برنج هندی و تایلندی و پاکستانی ، برنج دانه بلند و 1121 برنج باسماتی فروش عمده برنج هندی درجه یک برنج فروش و عمده فروش برنج هندی و ایرانی برنج هاشمی و برنج طارم فریدونکنار عمده پخش مواد غذایی بازار تهران هندوستان و واردات انواع برنج به ایران خرید برنج

       
   

 

 

 

 

           
         

 

SETAREYE BAHAR GROUP

 

 

 

   

 

برنج دانه بلند آتشی   برنجی با کیفیتی بی نظیر که در بهترین نقاط از کشور هندوستان کشت میشود  این برنج از نوع 1121 خالص (Extra Long Grain) بوده که در کیسه های 10 کیلویی ، 5 و 2 کیلویی در کشور هندوستان تولید میگردد . 

رسالت ما بر آن بوده است که بهترین و مرغوبترین برنج را نه در سطح شعار و تبلیغ بلکه در عمل به مصرف کننده تحویل دهیم و خدا را شکر میکنیم که به اذعان بسیاری از  مصرف کنندگان و فروشندگان و صاحب نظران صنایع غذایی کشور ، برنج آتشی را بهترین و با کیفیت ترین  برنج بازار معرفی می کنند . طبق آخرین نظرسنجی انجام شده از فروشندگان این برنج قریب به 96 درصد مصرف کنندگان این برنج پس از خرید اول خود به دنبال این برنج آمده اند .

این برنج از کشور هندوستان به بیش از 18 کشور آسیایی و  اروپایی صادر میشود که خود مهر تاییدی بر کیفیت بالای این برنج بوده است .

هدف اصلی ما حفظ کیفیت بالای این برنج است و نگاه بلند مدت ما نشاندن این کالا در سبد تمام خانوارهای ایرانیست که سزاوار بهترین ها هستند .

 

   

 

جوایز | دعوت به همکاری | تازه ها | دانلود کاتالوگ

 

 

.

خواص مصرف برنج

 
 
 
 

 

     
 

Copyright 2010 SETAREYE BAHAR, all rights reserved. Terms and Conditions Privacy Policy Sitemap